Sosyal ağlar :

PRATİK BİLGİLER

» Amortisman Sınırı
» Vergiden Müstesna Yemek Bedeli
» Emlak Vergisi Oranları
» Fatura Düzenleme Sınırı
» Değer Artış Kazançları İstisna Tutarları
» Kıdem Tazminatı Tavanı
» Usulsüzlük Cezalarına Ait Cetvel
» Yıllık Ücretli İzinler

MUHASEBE STANDARTLARI

Ülke içinde kullanılan muhasebe standartlarını uluslararası standartlarla bütünleştirebilmek için 1995 yılından bu yana 43 uluslararası muhasebe standardı Türkiye’ye ...

T.C. RESMİ GAZETE

   HAKKIMIZDA

 

Yeminli Mali Müşavir Osman SARI;

 

       1971 Yılında Bucak’da dünyaya gelen Sarı, İlk orta ve lise tahsilini Burdur’un Bucak ilçesinde tamamladı. 1997 yılında İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi Ekonometri bölümünden  mezun oldu. Bir yıl kadar Antalya’da özel bir şirkette çalışan Sarı, 1998 yılında vatani görevini tamamladıktan sonra, İstanbul’da özel sektörde çalışmaya karar verdi.  Sarı, 2000 Yılında Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik ünvanını alarak, özel sektörde Muhasebe, Finas, Dış Ticaret ve Vergi Uygulamaları konusunda danışmanlık ve müşavirlik hizmetleri verdi. Bazı firmalarda finans Müdürlüğü, Mali İşler Müdürlüğü ve Genel Müdürlük pozisyonlarında çalışmalarda bulundu. Sarı, 2016 yılında Yeminli Mali Müşavirlik Ünvanını aldı. Evli ve 4 çocuk babası olan Sarı, Yeminli Mali Müşavirlik Hizmetleri, Denetim  - Tasdik ve Vergi uygulamaları, finansman ve nakit yönetimi konusunda danışmanlık hizmeti vermekte olup, ayrıca muhasebe sisteminin kurulması, iç denetim sisteminin kurulması ve etkinliğinin kontrolü konularında hizmet vermeye devam etmektedir.

 

 

Yeminli Mali Müşavirlik ofisimiz, farklı ve kaliteli hizmet sunarak, müşteri memnuniyetini en yüksek düzeyde tutma anlayışıyla hareket eder.

Bir hizmet firması olmanın verdiği bilinçle hizmetlerini sunan ofisimiz;

- Farklı ve kaliteli hizmet sunarak, müşteri memnuniyetini en yüksek düzeyde tutma anlayışıyla hareket eder.

- Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde analiz eder ve yararlanabilecekleri hizmetleri sunar.

- Müşterilerinin beklentilerinin üzerinde kalitede hizmet sunabilmek için kendini sürekli yenileme eğitim ve geliştirme çabası içerisindedir.

- Müşterilerine sistemli bir şekilde hizmet sunabilmek için belli bir plan dahilinde hareket eder ve hizmet süreci içerisinde meydana gelebilecek müşteri talep değişikliklerine en kısa sürede adapte olabilme esnekliği gösterir.

- Hizmet sürecinde müşterileri ile sürekli iletişim halinde olan mali müşavirlik büromuz, tüm aşamalarda müşterilerini eksiksiz bir şekilde bilgilendirir ve sürecin en iyi şekilde sonuçlandırılabilmesi için danışmanlık verir. 

- Hızlı bir iletişim anlayışına sahip olan  büromuz mali mevzuttaki ve müşterilerinin faaliyet konularındaki gelişmeleri günü gününe müşterilerine ulaştırarak tedbir alabilmelerini ve faaliyetlerini yönlendirebilmelerini sağlar.

- Müşterilerinin mali mevzuat konusundaki sorularını yanıtlamaya yönelik kapsamlı çalışmalar gerçekleştirerek danışmanlık hizmeti verir.

- Hizmet sürecinde herhangi bir problemin vukuu bulması halinde sorunun çözümünü müşteri ile sağlanan mutabakat doğrultusunda neticelendirir.